Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Written by 09:44 Biznes, Finanse

Tanie sztuczne kwiaty z Chin – co powinieneś wiedzieć o imporcie

Sztuczne kwiaty mają niezwykle szerokie zastosowanie. Ich import powierzyć można pośrednikom, którzy sprawnie i bezpiecznie sprowadzą kwiaty z Chin. Przed skorzystaniem z takiej oferty, warto dowiedzieć się więcej o tanich sztucznych kwiatach. Jakie kwiaty są najczęściej importowane? O czym powinniśmy pamiętać?

Jakie sztuczne kwiaty warto importować?

Kwiaty pięknie się prezentują, jednakże żywe rośliny nie są trwałe. Z pomocą przychodzą tanie sztuczne kwiaty z Chin, które stają się coraz bardziej popularne. Okazuje się, że wybierać można wśród tulipanów, piwonii, dalii, żonkili, róż i wielu innych propozycji. Dzięki temu mamy pewność, że kwiaty nie zwiędną. Ich atutem jest to, że wyglądają praktycznie tak samo, jak prawdziwe. Trudno jest je odróżnić od świeżych kwiatów ciętych. Kolejnym plusem jest także atrakcyjna cena.

Gdzie produkowane są sztuczne kwiaty w Chinach?

Liczne fabryki zajmujące się produkcją sztucznych kwiatów znajdują się w dzielnicy Wuging, która graniczy z Pekinem. Tanie sztuczne kwiaty z Chin powstają z przeróżnych materiałów, dlatego możemy liczyć na mnogość kształtów i kolorów. Dostawcy i producenci działają także w Jingua, Dongguan, Kantonie oraz Shantou.

Targi sztucznych kwiatów w Chinach

Targi sztucznych kwiatów w Chinach przez cały czas przyciągają szerokie grono zainteresowanych klientów z całego świata. Docenić trzeba to, że międzynarodowe targi dają klientom wiele możliwości. Możemy podejmować współpracę z dostawcami, przeglądać najciekawsze propozycje i kupować piękne kwiaty sztuczne.

Wysokość cła dla importu sztucznych kwiatów z Chin

Ile wynosi cło dla importu tanich sztucznych kwiatów z Chin? W przypadku kwiatów sztucznych, liści i owoców tworzonych z różnych materiałów jest to 4,7%. Z kolei przykładowo cło na wyroby dekoracyjne szklano- ceramiczne wynosi11%.

Tanie sztuczne kwiaty z Chin – o czym powinieneś pamiętać?

Warto wiedzieć, że Chiny aktualnie są największym producentem kwiatów sztucznych na całym świecie. Jeśli interesuje nas handel takim towarem, nie zapominajmy o propozycjach tego kraju. Co ciekawe, import kwiatów tego typu aktualnie przeżywa ogromne oblężenie. Z pewnością kwiaty naturalne to wyjątkowa ozdoba, jednak nie możemy się nimi cieszyć zbyt długo. Alternatywa to kwiaty sztuczne z Chin, które nie wymagają pielęgnacji i nie więdną. Kalkulacja kosztów importu powinna uwzględniać odpowiednią stawkę celną. Pamiętajmy o tym, że celne stawki znajdziemy w systemie isztar.

Pośrednicy w imporcie kwiatów z Chin

Jakiego pośrednika wybrać? Na uwagę zasługuje 1688poland.com, czyli firma zajmująca się pośrednictwem w transakcjach z portalem www.1688.com. Nie bez znaczenia jest to, że mamy możliwość skorzystania z najtańszego hurtowego portalu na świecie. Portal przeznaczony jest tylko i wyłącznie na wewnętrzny rynek chiński. Transakcje dokonują chińskie firmy pomiędzy sobą, za pomocą pośredników płatności. Na szczęście wspomniana firma posiada swoje biuro i magazyn w Chinach, dlatego handel odbywa się jako podmiot chiński. Taka pomoc jest na wagę złota.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 28 times, 1 visits today)
[mc4wp_form id="5878"]
Close